Схожі ігрові автомати:
chinese-kitchen
halloween-fortune
captains-treasure
millionaires-lane
a-night-out
reel-classic-3
mr.-cashback
lotto-madness
thrill-seekers
santa-surprise

Опис та огляд демо слота

  Волатильність:   Середня
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Максимальний множник:   5000
  Виробник:  Playtech
  Кількість ліній:   40
  Фриспіни:   Є
  Скаттер символ:   Є
  Ставка на лінію:   1/100

tennis-starsКомпанія Playtech радує гравців черговим відеослотом на спортивну тему. Ігрові слоти цієї компанії славляться своїм непередбачуваним дисплеєм. Даний відеослот, назва якого – Tennis Stars, повністю присвячений тенісу. Тут ви знайдете корт, тенісистів та сітку. У розпорядженні геймера найкращі ракетки, а також безліч зелених м’ячів. Ця битва за кубок серед солідних спортсменів, які знають хитрі приймачі тенісу. Радість спортивних перемог, а також величезні гонорари – це те, що обіцяє переможцям ігрового автомата Tennis Stars.

Ігровий автомат Tennis Stars дозволяє заробити до 5 тисяч ставок за 1 обертання. Таку виплату можна отримати, якщо зібрати на 1 активній лінії 5 символів із тенісистами або тенісистками. Для онлайн слотів дійсно рідкість, коли є два різні символи, які дозволяють зірвати джек-пот. Гра Теніс Старс – такий слот! На одну лінію тут можна встановити до 50 доларів, у такому разі ваш виграш становитиме 250 тисяч доларів.

Символи онлайн слота

Цей гральний автомат має 40 ліній і 5 барабанів. Тут є 6 карткових символів, стільки ж і тематичних символів. Серед тематичних зображень є дикий символ – це кубики тенісних турнірів. Вони здатні дати геймеру фрі-спини, якщо на барабанах автомата випаде 3 і більше диких символу. У період фрі-спінів виграш виходить особливо великим, оскільки діє мультиплікатор, який збільшує усі виплати втричі.

Ризик гра

При будь-якому вдалому обертанні гравець завжди має вибір: він може його забрати або подвоїти, поставивши все на кін. Ігровий автомат Зірки тенісу дозволяє ризикувати виключно усією сумою вашого виграшу, на відміну від інших родичів від PlayTech, де можна ставити лише 1/2 свого виграшу.

Звичайна гра на ризик на рівні шанси пропонує гравцеві відгадати колір карти, яку продемонструє слот. Якщо ви вгадали – виплата подвоїться, ви знову можете ризикувати або забрати напрацьоване. При 1-му програші пропадають усі ваші гроші, які були раніше зароблені.

Тут є ще один спеціальний знак – це тенісні ракетки, які зрещені. Даний символ є скаттер, він дає 100 ставок за обертання. Якщо ви зберете 3, 4, 5 таких – потрапите у бонус-рівень та зіграєте 1 тенісний сет. Перед початком сета вам потрібно зробити вибір: грати з жінками чи чоловіками. По суті, різниця тут лише у зовнішньому вигляді гравців. Геймер також вибирає тип подачі, а ПК відбиває, або промахується. Залежно від результату сета та нараховується грошовий приз. Навіть коли гра закінчилася не на вашу користь, виплата відбудеться, тільки не дуже велика.

Резюме

Любителі грати в азартні ігри вважають цей відеослот особливо цікавим. Ігрових слотів з таким числом ліній не багато, так що особливо уподібнювати нема з чим. Гра на онлайн слоті Теніс Старс особливо різноманітна, будь-якому гостю казино завжди надається вибір: подвоїти ставку чи ні; вибір кількості ліній, а також варіант подачі у бонус-грі. Тут можна пограти в ігровий автомат Thrill Seekers безкоштовно.