Схожі ігрові автомати:
a-night-out
tennis-stars
santa-surprise
millionaires-lane
captains-treasure
thrill-seekers
chinese-kitchen
halloween-fortune
reel-classic-3
mr.-cashback

  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Максимальний множник:   10000
  Виробник:  Playtech
  Кількість ліній:   20
  Фриспіни:   Є
  Скаттер символ:   Є

lotto-madnessLotto Madness – це гра про азартні ігри. Кому, як не онлайн казино знати про все це. Це невпинна лотерея з пронумерованими кулями, а також колесом удачі. Бонус ігри, а також дикі символи та символи розкиду, у тому числі інші фішки для справжньої азартної гри на реальні гроші – це невід’ємна частина ігрового автомата під назвою Лото Божевілля. Вони не дозволять вам позіхати, змусивши забути про час.

Символи онлайн слота

Ігровий автомат Lotto Madness – це машина з 5-ма барабанами, а також 20-ма лініями, вона створена компанією PlayTech, яка займається розробкою ігрових онлайн-автоматів. Більшість символів тут – це кулі, що використовуються при розіграші чергового тиражу лотереї. Кулі, по суті, це аналог символів карткової колоди. Виплати них підходять у межах 5-300 ігрових ставок. Для збору виграшного комбо треба зловити щонайменше 3-х однакових куль на початку лінії.

Фартовий геймер з грошима в руках може дати везунчику до 300 ставок з 1 активної лінії, а ставка на лінію варіюється від 1 цента до 50 баксів. Також дуже прибутковий символ це шампанське. Який виграш зможе обійтися без ігристого вина? 5 пляшок принесуть гравцю 100 ставок. От би так у житті.

Бонусна гра

Якщо на 1-му або останньому барабані онлан-слота з’явиться символ з колесом удачі – ви опинитеся в бонус-грі. Після обертання колеса удачі вам принесуть фрі-спини з примноженим коефіцієнтом на всі виплати. Ось де і починається екстаз, який обіцяє сама назва цього ігрового слота.

Джек пот

Lotto Madness надає всім гравцям шанс отримати величезний прогресивний джек-пот. У ньому є режим під назвою «Dollar Ball» – це лотерея, в якій потрібно вгадати 5 чисел з представлених 49. Якщо ви зробите це – ваш джек-пот. При менш успішному збігу факторів навіть за 1 вгадане число ви отримаєте подарунки. Чим більше буде попадань – тим вищими будуть нагороди.

Резюме

Багато гравців відзначають цей ігровий автомат Лото Божевілля за його неймовірну щедрість. Дарунки з нього сиплються майже безперервно, але засмучує одноманітність графіки. Багато картинок на барабанах – це лише різнокольорові кульки, на яких нанесені цифри. Така одноманітність досить швидко набридає. Спробуйте покрутити барабани грального автомата Reel Classic 3 на нашому сайті.