Схожі ігрові автомати:
tennis-stars
chinese-kitchen
thrill-seekers
captains-treasure
lotto-madness
reel-classic-3
santa-surprise
mr.-cashback
a-night-out
halloween-fortune

Опис та огляд демо слота

  Волатильність:   Висока
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Виробник:  Playtech
  Кількість ліній:   20
  Фриспіни:   Ні
  Скаттер символ:   Ні

millionaires-laneІгровий автомат Millionaires Lane готовий показати вас всю красу багатого життя. Тут лише мажорна атрибутика: особисті літаки, яхти, шикарний золотий годинник та багато іншого. Звичайно, як і належить справжньому мільйонеру, ви заробляєте за допомогою вкладів в облігації, а розважаєтеся в ігровому онлайн казино. Сама тематика цього слота просто кричить про те, що кожен гравець може долучитися до еліти. Якщо вам пощастить виграти джек-пот, тоді зміна вашого соціального статусу точно станеться, причому миттєво!

Символи онлайн слота

На цьому відеослоті ви можете робити ставки по 20 ігрових лініях. Перед кожним обертанням можна вибрати номінал монет, які будуть закинуті в ігровий слот, а також їхнє число на 1 активну лінію до 10 штук. Номінал монет від 1 цента до 5 євро. Визначившись із розміром ставки, починайте обертати барабани, яких 5, а також дивіться, які вам трапляться атрибути гарного дорогого життя. Чим більше однакових символів буде на лінії, тим більше виплати, як і скрізь. За 3 відра з шампанським ви отримаєте 3 ставки, а за 3 кільця з діамантом – 5 ставок.

Звісно, найкращі призи приносять повні лінії із 5-ти однакових символів. За те саме шампанське в такій кількості можна отримати 15 ставок з 1 лінії. Найбільші гроші на вас чекають, якщо ви зустрінете покоївку з цілим підносом доларів, вона здатна принести 50 тисяч ставок. Це справді цінна таця! При цьому, символ покоївки є диким, він може стати на лінію замість інших картинок, щоб збільшити виплати.

Дикий символ не може замінювати лише бонусні символи та скатери. Скаттер у цій грі – мішок із грошима. У цьому відеослоті без нього німого не обійтися. Коли на вашому дисплеї випаде 3 грошові мішки, ви зможете потерти руки, будучи в передчутті легких грошей – вам обов’язково дістануться фрі-спини.

Резюме

Без сумніву, інвестиції допоможуть вам стати багатшими, якщо ви почали грати в ігровий автомат Мільйонер. Коли на лінії опиниться 3-5 бонус-символів у вигляді цінних паперів, тоді ви вирушите на біржу облігацій. Скільки у вас випало символів, стільки цінних паперів ви зможете вкласти. Результати стануть відомі миттєво. Всі вони вдалі, питання лише тому, скільки ви отримаєте. Для справжньої біржі це не властиво, але тут у Millionaire’s Lane нічого неможливого немає.

Багате життя та розкіш про це мріють мільярди людей по всій планеті. Також мріють і ті, хто крутить барабани гральних автоматів. Саме тому слот Алея Мільйонера приваблює багатьох своїм шиком. Ви ще можете покрутити барабани грального автомата Tennis Stars безкоштовно.