Схожі ігрові автомати:
a-night-out
thrill-seekers
millionaires-lane
lotto-madness
halloween-fortune
santa-surprise
tennis-stars
captains-treasure
reel-classic-3
mr.-cashback

  Волатильність:   Середня
  Кількість барабанів:   3-3-3
  Виробник:   Playtech
  Кількість ліній:   8
  Фриспіни:   Ні

Опис

chinese-kitchenІгровий автомат Китайська Кухня підійде всім любителям поїсти та приготувати. Слот є цікавою грою, яка пашить радістю, різноманітністю кольорів. Отже, почнемо приготувати китайські страви! Гра ідеально підійде всім, хто ставиться до мікролітчиків та мід-ролероам.

Ігровий автомат Chinese Kitchen включає до складу традиційний набір опцій та функцій від компанії Playtech. Зате тут ви можете знайти дикий символ, скаттер символ, безкоштовні спини, призові комбінації розпочинають свою роботу з двох однакових картинок, а не з трьох, як усі звикли.

Символи онлайн слота

Найменша ставка, яку ви можете зробити тут, складає 1 цент, максимальна ставка – 1 долар. Тому, граючи максимум, вам потрібно буде поставити всі лінії на суму 15 доларів. У даному ігровому автоматі застосовуються картинки, які ніде не зустрічаються, тут ви не побачите традиційних карткових символів.

На барабанах представлені такі картинки, що відображають сенс гри:

  • восьминіг
  • креветка
  • кухар
  • качка
  • локшина та інші предмети китайської кухні.

Найбільш цінним символом у грі Chinese Kitchen є зображення з кухарем. Кухар включає також функції дикого символу, ну а поєднання їх в кількості п’яти штук принесе вам цілих 2 тис. монет.

Не варто забувати про скаттер символ, який виглядає у вигляді восьминога в кухарському ковпаку. Якщо на екрані з’являться три або більше скаттер символу, стартують бонусні обертання та виграш становить подвоєну суму.

Ризик гра

Після того, як барабани вдало прокрутяться, вам буде запропоновано підвищити свій виграш, поставивши на карту. Ви можете простежити, що компанія Глобо застосовує у своїх слотах однакові ризики. Суть гри полягає в тому, щоб відгадати або колір карти або її масть. Якщо взяти до уваги факт, що відсоток виграшу становитиме, сума виграшу підвищується у 4 рази, не просто у два. Якщо ви поставите на колір масті, виплата подвоїться. Щоб активізувати роботу ризик гри, натисніть кнопку «Подвоювати». Спробуйте гру Caligula вона доступна безкоштовно.