Схожі ігрові автомати:
a-night-out
thrill-seekers
lotto-madness
halloween-fortune
captains-treasure
mr.-cashback
tennis-stars
santa-surprise
millionaires-lane
chinese-kitchen

Опис та огляд демо слота

  Волатильність:   Середня
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Виробник:   Playtech
  Кількість ліній:   10
  Фриспіни:   Є
  Скаттер символ:   Є

reel-classic-3Осягнути ігровий автомат Reel Classic 3 зможе навіть той, хто ніколи не грав у азартні ігри. Тут лише 3 барабани, а також 1 ігрова лінія для ставок. Геймер обертає барабани, а далі, залежно від символів, що випали лінії, отримує виплати чи ні. Аналогічні відеослоти з таким самим геймплей виникли ще в дев’ятнадцятому столітті, вони були механічними. Колись вони були популярними.

Тепер є більш просунуті слоти, та й самі гравці стали більш вимогливими, але майже в будь-якому онлайн-казино також можна зустріти слоти в стилі ретро, як Reel Classic 3. Отже, вистачає гравців, яким вони до душі. Тут не такий і незначний діапазон ставок. На кожне обертання можна ставити 1-3 монети номіналом від 1 цента до 5 євро.

Символи онлайн слота

Є 5 різноманітних символів, серед яких 3 різні картинки BAR – одинарний і подвійний, а також потрійний. За 3 однакових символи на барабанах можна виграти 20, 40 або 80 ставок. Якщо на лінії різні BAR опиняться разом, гравцеві дістанеться виграш у 10 ставок. Ще тут є вишеньки. Навіть за 1 символ вишеньок повертається 2 ставки, а за 2 символи – 5 ставок.

Повна лінія вишеньок принесе гравцеві 160 ставок за 1 обертання. Джек-пот можна зірвати лише тоді, коли випаде 3 зливки золота. Якщо перед запуском барабанів було здійснено максимальну ставку в 3 монети, нагорода становитиме 5 тисяч. Виходить на Reel Classic 3 можна отримати до 25 тисяч євро за 1 вдале обертання. Гральний автомат хоч і простий, а джек-пот у ньому пристойний.

Резюме

Ніяких гарантій немає, що відеослот Reel Classic 3 порадує вас різноманітністю та особливо захоплюючою грою. Але запустити його хоча б раз стоїть кожному гравцю, щоб познайомитися з класикою, тому що такого роду слоти були в 1-х залах з ігровими автоматами, це частина історії. Спробуйте також пограти в ігровий автомат Flowers безкоштовно.