Схожі ігрові автомати:
lucky-haunter
junky-box
keks
rock-climber
gnome
fruit-cocktail
crazy-monkey-2
fruit-cocktail-2
fairy-land
crazy-monkey
garage
island

  Волатильність:   Середня
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Максимальний множник:   9000
  Виробник:  Igrosoft
  Кількість ліній:   9
  Фриспіни:   Є
  Скаттер символ:   Є
  Ставка на лінію:   1/25

residentResident – один з найпопулярніших відеослотів компанії Igrosoft. Головним героєм гри став спецагент радянської розвідки. Гемблери можуть побачити його в нижній частині екрана прямо під ігровим полем.

Зверху видно барабани з оригінальними тематичними символами, присвяченими шпигунству. Для отримання виграшу гравцям необхідно зібрати однакові картинки в один ряд або спробувати Фортуну в бонусному раунді.

Огляд

Управляти відеослотом Шпигун – нескладно. Досить дотримуватися наступного алгоритму дій:

 1.  Виставити число ігрових ліній (від 1 до 9) За допомогою клавіш на нижній панелі управління;
 2.  Здійснити грошовий внесок, клікнувши на»Bet One”. При бажанні можна відразу виставити максимальні значення, натиснувши на ” Bet Max»;
 3.  Задати обертання барабанів, скориставшись кнопкою “Start”.
 4.  Дочекатися зупинки спина, після чого знову натиснути на «Start» або запустити обертання в автоматичному режимі за допомогою «Autoplay».

На одну смугу дозволяється ставити від 1 до 100 монет. Таким чином, на всі 9 ліній можна відразу поставити 900 номіналів.

Символи онлайн слота

Набір базових символів грального апарату Resident включає в себе 7 знаків. При 3-5 появи на екрані вони дарують наступні множники:

 • пістолет від х2 до х10
 • протигаз від х3 до х20
 • журнал від х5 до х50
 • медаль від х10 до х100
 • кулемет від х20 до х200
 • погон від х30 до х500
 • золота монета від х200 до х5000

Поряд з базовими знаками, на ігровому полі можуть потрапляти спецсимволи. Всього їх два-це Вайлд і Бонус-знак. Перший являє собою картинку з вогнегасником. Випадаючи 5 разів на екрані, він приносить коефіцієнт х2000. Цей знак також заповнює відсутні символи при формуванні призових поєднань. Бонусний знак у грі-це сейф. Його поява означає, що гемблер допущений до бонусного туру.

Бонусна гра

Три і більше картинки з сейфом активують бонусний раунд. У ньому потрібно вдало відкрити 4 сталеві двері. Тут головне-не натрапити на динаміт, інакше гра закінчиться. Якщо ж за дверей виявиться вогнегасник, гемблер зможе зіграти в супергру. Основне завдання в ній-знайти асистентку спецагента, яка може бути захована в одній з камер. За її знаходження уготований солідний грошовий приз.

Ризик гра

Крім бонусного туру, в ігровому автоматі Resident є ризик-гра. Зіграти в неї можна після кожного виграшного спина. Гравцеві потрібно витягнути одну із запропонованих карт. Якщо її номінал буде вище, ніж у дилера, заробіток гемблера подвоїться. При невдалій спробі виграш згорить.