Схожі ігрові автомати:
resident
keks
rock-climber
gnome
lucky-haunter
junky-box
fairy-land
sweet-life
island
crazy-monkey-2
fruit-cocktail-2
garage

  Волатильність:   Середня
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Максимальний множник:   9000
  Виробник:  Igrosoft
  Кількість ліній:   9
  Фриспіни:   Є
  Скаттер символ:   Є
  Ставка на лінію:   1/25

crazy-monkeyГрати в ігровий автомат Crazy Monkey онлайн – значить отримати шанс поєднати приємне з корисним. Виробник Ігрософт відрізняється веселим дизайном, невигадливим інтерфейсом, так що від гри ви отримаєте справжнє задоволення. Ми пропонуємо почати грати безкоштовно виробник подбав про те, щоб гравці могли вивчити гру без грошей.

Крім барвистого дизайну, вас приємно здивують атмосферні звуки дикої природи. Закрийте очі і легко уявите, як прогулюєтеся по ледве помітним стежкам серед екзотичної зелені і спостерігаєте за дикими тваринами. І нехай за вікном дощ і сльота або мороз, ви будете радіти яскравому сонцю, співу птахів і можливим виграшам.

Компанія Igrosoft пропонує всім бажаючим прогулятися по непролазним екзотичним джунглях. Під час подорожі ви побачите левів і мавп, помилуєтеся красивими метеликами і познайомитеся зі зміями, що мешкають в цій місцевості. Але не варто переживати – ні хижаки, ні плазуни не зіпсують ваш відпочинок, адже подорож буде віртуальним.

Якщо ви вирішите запустити ігровий автомат Мавпочки безкоштовно, вам не доведеться переживати і гадати, посміхнеться вам удача чи ні. Ви зможете зосередитися на створенні ефективної ігрової стратегії, тих правил, які дозволять вам завжди залишатися в прибутку при грі на реальні гроші. Різниця між демонстраційним і стандартним режимом полягає тільки в характері валюти, тому всі прийоми, відпрацьовані на безкоштовній версії, будуть настільки ж ефективні і при грі на кошти.

Як грати?

Не настільки важливо, чи плануєте ви проводити вільний час за картковим столом або вам сподобалася гра Мавпочки реєстрація дозволить вам робити реальні ставки. Крім можливості грати на гроші, зареєстровані користувачі отримують доступ в особистий кабінет, можуть змагатися в турнірах за цінні призи, розраховувати на цілодобову технічну та консультаційну підтримку. Заманливо, чи не так?

Символи онлайн слота

Вирішили запустити ігровий автомат Крейзі Манкі на гроші? Вас чекають:

  • п’ять барабанів, які розподіляють Символи по дев’яти активних лініях;
  • добре промальовані символи: ананас і банан, змія і метелик, лев і Мавпа, череп і ковадло;
  • бонусна гра, активується при появі на ігровому полі як мінімум трьох мавпочок (Scatter).

Бонусна гра

Під час бонусного раунду вам потрібно вгадати мотузку, до якої прив’язані банани. Не пощастило? На голову Мавпі звалиться камінь або ковадло.

Ризик гра

На ігровому полі випала фартова комбінація символів? Ви можете подвоїти виграш: потрібно лише серед закритих карт вибрати ту, яка за номіналом буде вище відкритої. Спробуйте покрутити барабани слота Aeronauts на цьому сайті.