Схожі ігрові автомати:
junky-box
rock-climber
fairy-land
crazy-monkey-2
sweet-life
crazy-monkey
fruit-cocktail-2
island
fruit-cocktail
keks
lucky-haunter
resident

  Волатильність:   Висока
  Виробник:   Igrosoft
  Кількість ліній:   9
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Максимальний множник:   5000
  Фриспіни:   Є
  Скаттер символ:   Є
  Ставка на лінію:   1/25

Створюючи ігровий автомат Gnome, відомий провайдер Igrosoft надихався старовинними казками про підземні коштовності. Саме тому головним героєм гри став літній, але дуже старанний гном. Більшу частину життя він провів у шахтах у пошуках рідкісних скарбів. Гемблерам належить допомогти йому добути незліченні багатства. За успішне проходження місії ігровий апарат підготував цінні призи.

Огляд

gnomeПеред активацією онлайн слота Gnome необхідно виконати стандартні дії. Спочатку потрібно виставити кількість призових ліній, клікнувши на клавіші з відповідними цифрами. Потім необхідно зробити ставку на вибрані смуги за допомогою кнопки «bet». Для активації барабанів передбачена опція «Start».

Далі потрібно дочекатися зупинки спинів які запустив ігровий автомат Гном. Якщо на одній з ліній з’явиться від 3 до 5 схожих знаків, апарат нарахує виграш відповідно до таблиці виплат.

Символи онлайн слота

В ігровому апараті Гном є 7 базових символів. Вони приносять наступну кількість монет:

  • кувалда – 2 до 10;
  • ковадло – 3 до 20;
  • лампа – 5 до 50;
  • каска з лампочкою – 10 до 100;
  • кірка – 20 до 200;
  • парасолька – 30 до 500;
  • логотип слота – 200 до 5000.

Крім базових знаків, в грі є 2 спеціальних – це Вайлд і Бонус-символ. Перший можна впізнати по картинці з гномом. Він цінний тим, що множить ставку в 2000 разів, якщо випадає в кількості 5 штук. Додатково Вайлд здатний добудовувати виграшні ланцюжки, коли в них відсутні окремі знаки. Що стосується Бонус-символу (вагонетка), то він не приносить множників, але активує бонусний раунд.

Бонусна гра

Піймавши на екрані 3-5 вагонеток, гравець буде допущений до бонусного раунду. У ньому потрібно перекидати вагони, але тільки ті, де є скарби. Якщо в них буде бруд, вона проллється на гнома і обірве бонусний раунд. Якщо ж у всіх 5 вагонах виявляться багатства, гемблер отримає шанс зіграти в супер-грі. Основне завдання тут – вгадати в якому з двох скринь лежать коштовності. Правильний вибір помножить ставку на 100 в ігровому автоматі Гном.

Ризик гра

Додатково можна зіграти в ризик раунді. Він стає доступний після випадання будь-якого призового поєднання. У ризик раунді потрібно витягнути карту, номіналом старше листа дилера. У разі успіху виграш буде помножений на 2. Невдала ж спроба обнулить заробіток і призведе до закінчення гри на подвоєння.