Схожі ігрові автомати:
holiday-cash
precious-little-diamonds

  Волатильність:   Висока
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Максимальний множник:   2500
  Виробник:  Yggdrasil
  Кількість ліній:   25

fruitoidsБезумовно, кожному любителю азарту відомий ігровий автомат Fruitoids. Рік презентації цієї гри – 2014. У онлайн казино його також можна знайти під ім’ям Фрутоїди.Коли користувачеві потрібен незвичайний і захоплюючий симулятор, радимо звернути увагу на моделі від розробника софта Yggdrasil. Ігри цього виробника це традиційні відеослоти, створені для любителів азарту. Неповторні тематики, простий інтерфейс, щедра віддача це все кращі сторони виробника.

Гра онлайн

Процес гри точно подарує винятково захоплюючі відчуття. Ігровий автомат Фрутоїдс наділений нехитрою ігровою механікою, відмінно втіленою тематичною спрямованістю та високими прибутковими шансами. Так, азартний гральний автомат пропонує: 5 барабанів; 25 смуг; Символ Wild, що заміщає інші зображення: відсутня;

Якщо гравець хотів би випробувати фортуну, йому необхідно зробити депозит на прокрутки азартного онлайн слота Фрутоїди в діапазоні 0.32 – 2 і почати гру на гроші. Завантажити і встановити симулятор апарата на смартфон також неважко. Запустіть Fruitoids прямо зараз на нашому сайті без вкладень. Спробуйте пограти також в ігровий автомат Crazy Monkey безкоштовно.