Схожі ігрові автомати:
holiday-cash
fruitoids

Опис

precious-little-diamondsІгровий автомат Precious Little Diamonds від Yggdrasil Gaming, представлений на сайті – це не звичайний «однорукий бандит», а захоплююча слот-лотерея. Грати дуже просто, але перед тим як запустити дорогоцінні маленькі алмази на гроші, рекомендуємо протестувати його функції в особливому режимі.

Грати безкоштовно в Precious Little Diamonds, Seasons, Holiday Cash так само цікаво та азартно, як у повній версії, витрачати тут можна віртуальні кредити на власний розсуд, анітрохи не переживаючи, що рахунок спорожніє.

Огляд

Ігровий автомат Маленькі дорогоцінні діаманти оснащений не класичними котушками, а картками з числами. Верхня картка із двох чисел приховує номери, які є головними у грі.

Нижче розміщено окремий блок – це картка гравця. У довільному порядку геймер повинен розбивати блоки, за якими ховаються числові значення.

Безкоштовний ігровий автомат Дорогоцінні Маленькі Алмази може принести багато позитивних емоцій завдяки наявності спеціальних значень:

  • зелений лист конюшини може замінити будь-яке число і тоді комбінація автоматично стає призовою;
  • маленький діамант з огранюванням дарує виграш рівний 2 $.

Безкоштовний гральний автомат Precious Little Diamonds на гроші або віртуальні кредити може подарувати учаснику виграш до 2500 реальних або імпровізованих доларів.

Додаткові можливості

Щоб користувачам було ще цікавіше грати у Дорогоцінні Маленькі Алмази, розробники додали функцію подвоєння ставки. Після кожного вдалого ходу з грошовим призом, гемблер може ризикнути та спробувати подвоїти ставку. Для цього йому необхідно лише вгадати, на якому з двох стосів монет зупиниться остання копійка.

Грати безкоштовно буде цікаво ще й завдяки яскравому креативному оформленню. Приваблива візуальна картинка та якісна графіка безкоштовного онлайн слота Precious Little Diamonds завжди піднімає настрій.

Наявність дорогоцінного каміння на екрані обіцяє відповідні призи в грошовому еквіваленті, якщо гра вестиметься на реальні гроші. І ті та інші безкоштовні ігрові автомати доступні користувачам цілодобово тут. Спробуйте покрутити барабани ігри Koi Princess на цьому сайті.