Схожі ігрові автомати:
pharaohs-gold-ll
golden-sevens
roller-coaster
aztec-treasure
book-of-ra-deluxe
lord-of-the-ocean
king-of-cards
red-lady
safari
mayan-moons
magic-princess
royal-treasures

  Волатильність:   Висока
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Максимальний множник:   10000
  Виробник:   Novomatic
  Кількість ліній:   9
  Фриспіни:   Є
  Скаттер символ:   Є
  Ставка на лінію:   1/100

У колекції провайдера Novomatic є чимало онлайн слотів на романтичну тематику. Одним з них став ігровий автомат Queen of Hearts, присвячений королеві, яка проживає в старовинному величному замку. Розробник постарався зробити гру максимально позитивною, розмістивши ігрове поле на рожево-блакитному тлі. По кутах екрану можна помітити маленьких купідончиків. У такій райдужно-романтичній атмосфері гравцям буде вдвічі приємніше вигравати грошові призи.

Огляд

queen-of-heartsІгровий автомат Королева сердець оснащений стандартною для ігор компанії Новоматік панеллю управління. На ній є опції «Lines» і «Total bet» для регулювання призових ліній і виставлення грошових ставок. Кількість смуг дозволяється вибрати від 1 до 10. На кожну з них можна поставити 1, 2, 3, 4, 5 або 10 монет. Таким чином, максимальна сума на один спін становить 100 номіналів.

Для запуску 5 барабанів необхідно клікнути на «Start». Гравці, які віддають перевагу активувати спини в автоматичному режимі, можуть скористатися клавішею «Auto».

Символи онлайн слота

Набір звичайних знаків грального апарату Серця включає в себе карткові номінали і тематичні картинки. Коефіцієнти за них покладаються наступні:

  • 9,10 від х50 до х1000
  • валет від х50 до х2000
  • дама від х100 до х2000
  • король від х100 до х2500
  • кольцо / корона від х200 до х5000
  • замок від х20 до х5000
  • цветок від х50 до х30 000

Будь-який з перерахованих знаків оплачується, якщо випадає 3-5 разів на одній лінії. Винятком є замок і квітка, що приносять виплати навіть при двох збігах. Щоб виграш був зарахований, необхідно випадання безперервної комбінації, що починається з лівого барабана.

Спеціальні знаки

Символів з особливими функціями в гральному автоматі Queen of Hearts два. Перший – це Вайлд із зображенням червоного серця. Випадаючи від 1 до 5 разів, він приносить множники 20-100 000. Крім того, цей знак добудовує переможні поєднання, підміняючи в разі необхідності базові іконки.

Другий спецсимвол – Скаттер з портретом королеви. Він цінний тим, що множить ставку в 4000 разів при 5 випаданнях і може запускати раунд з 8-20 фріспінамі, якщо попадається в кількості 3-5 штук.

Ризик гра

Зібравши призовий ланцюжок, гравець може натиснути на «Gamble», щоб спробувати подвоїти виграш. У вікні апарат запропонує вгадати колір засекреченої карти. Якщо гемблер дасть правильну відповідь, заробіток автоматично помножиться вдвічі. У той же час одна помилка призведе до завершення ризикового раунду і втрати виграшу, здобутого в основній грі.