Схожі ігрові автомати:
roller-coaster
bananas-go-bahamas
aquarium
golden-sevens
king-of-cards
queen-of-hearts
aztec-treasure
hot-target
lord-of-the-ocean
dolphins-pearl-deluxe
mayan-moons
royal-treasures

  Мобільна гра:   Є
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Максимальний множник:   9000
  Виробник:  Novomatic
  Кількість ліній:   9
  Фриспіни:   Є
  Скаттер символ:   Є
  Ставка на лінію:   1/100

Lucky-Lady-CharmІгровий автомат Lucky Lady’s Charm зазиває тих, хто бажає притягнути до себе удачу. Тематика представленого слота безпосередньо пов’язана з тим, щоб залучити удачу у ваше життя! Якщо в якийсь момент ви зрозумієте, що не хочете битися з «одноруким бандитом» один на один пропонуємо почати в грати в гральний автомат Леді Удача безкоштовно.

Представлений симулятор є продуктом відомої на світовому азартному ринку компанії Новоматік. Дизайн слота виконаний в рожево-бузкових тонах, а крута графіка з елементами анімації і органічним звуковим супроводом створює потрібний настрій.

Опис

Якщо шукаєте щедрий симулятор, рекомендуємо вам запустити онлайн слот Lucky Lady’s Charm. Перш ніж натиснути кнопку “Пуск”, ознайомтеся з основними характеристиками:

  • п’ятірка ігрових барабанів розподіляє зображення по дев’яти лініях. Можна зменшити число активних ліній при бажанні;
  • найбільш дорогі в грі-тематичні картинки. Карткові символи зустрічаються на ігровому полі набагато частіше, але і вартість їх істотно нижче;
  • магічний куля виконує функцію Scatter. Комбінації куль оплачуються незалежно від їх розташування. Якщо на поле з’явилося 3 або
  • більше Scatter, ви отримуєте право на 15 вільних прокрутів з коефіцієнтом х3.

Символи онлайн слота

В якості основних символів на ігровому полі присутні підкова, заряджена на щастя монетка, Магічна куля, сонечко. Таке явне велика кількість амулетів просто заряджає атмосферу потрібним настроєм, і виграшні комбінації сиплються на ігрове поле, як з рогу достатку. Можна довго говорити про користь і шкоду азартних ігор, але одне явно – часом тільки ігрові автомати дозволяють скинути напругу, що накопичилася за день, позбутися від стресів.

І це тим більше актуально, що сьогодні кожен може почати грати онлайн. Вам не потрібно вирушати в гральний будинок, що знаходиться на іншому кінці міста або країни, потрібно просто включити комп’ютер або смартфон і зайти на сайт великого розважального порталу.

Пам’ятайте, якщо ви запустите ігровий автомат Леді Шарм безкоштовно, всі ваші перемоги будуть віртуальними і на стані банківського рахунку ніяк не позначаться. Але і програші не зможуть зіпсувати вам настрою, так як від нуля на рахунку ви легко позбудетеся, просто оновивши сторінку з симулятором.

Резюме

Якщо вам не вистачає в житті драйву, якщо хочеться гострих відчуттів, не зволікайте, активуйте ігровий автомат Лакі Леді на гроші онлайн це стане першим кроком на шляху до змін. Грайте на нашому сайті в кращі симулятори відомих брендів, експериментуйте, залучайте удачу і отримуйте емоції від кожної хвилини, проведеної в грі.