Схожі ігрові автомати:
double-magic
ladies-nite

Опис та огляд демо слота

  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Виробник:   Microgaming
  Кількість ліній:   30
  Фриспіни:   Є
  Скаттер символ:   Є

deck-the-hallsІгровий автомат Deck the Halls –  один із прикладів відеослотів, де сюжет побудований навколо свята та нестримних веселощів. Якщо перед ознайомленням із цим слотом доводилося грати у Happy Holidays, то не складно зрозуміти, про що йдеться. Цей відеослот пропонує зіграти з ним на гроші та безкоштовно у демонстраційному режимі – тематика слота у будь-якому випадку залишить гравця з позитивними емоціями після гри.

Ігровий процес проходить під акомпанемент розслаблюючої музики, одні веселі та приємні мотиви змінюються іншими. Щоправда, якщо музика видасться нав’язливою, її можна відключити в панелі інструментів. Усі необхідні гравцеві ключові опції знаходяться внизу екрана. Перед початком гри слід приділити увагу кількості ліній, що граються – можна вибрати від однієї до 30.

Ставки робляться за допомогою монет, їх номінал від 0,01 до 0,05 центів. Максимальна кількість монет для ставки на одну лінію – 10. Максимальна сума виграшу за одне обертання при використанні всіх активних ліній дорівнює 24 млн. кредитів. Виграш можна отримати за результатом складання комбінацій у режимі звичайних обертань, фриспінів та призових раундів.

Символи онлайн слота

Відмінна риса грального автомата Украсьте зали – високі коефіцієнти виплат навіть за поєднання із рядових символів. Зображення, з яких можна складати комбінації, та максимальна виплата за неї:

  • іграшки (х80), подарунки (х200),
  • страва з індички (х300),
  • камін (х400),
  • новорічне дерево (х500),
  • зображення Санта Клауса (х1000),
  • логотип слота Deck the Halls (x4000).

Розробник вдало продумав оформлення ігрових символів – вони добре вписуються в ігровий процес і дійсно підкреслюють святковий настрій протягом всієї гри. Мінімальна кількість необхідних символів для комбінації – три. В онлайн слоті відсутня ризик гра на подвоєння, тому виграш моментально зараховується на баланс.

Спеціальні символи

Спецсимволів у відеослоті Deck the Halls всього два – Вайлд та скаттер.

  • Перший є універсальним символом, оскільки часто з’являється на ігровому табло, наділений функцією утворення власних комбінацій та доповнюватиме інші призові поєднання, замінюючи зайві символи. Дикий символ – це картинка із логотипом гри.
  • Інший спецсимвол – скаттер (дзвіночки). Йому не потрібно утворювати комбінації – будь-яка поява на екрані оплачується. Крім того, символ розкиду запускає бонусну гру.

Бонусна гра

Три пари дзвіночків на табло запускають раунди із безкоштовними обертаннями. Протягом 15 фриспінів усі утворені комбінації оплачуються за завищеними коефіцієнтами, а у разі появи вайлду мультиплікатор зростає до х4.

Незважаючи на відсутність ризик гри на подвоєння та прогресивного джекпоту, ігровий автомат Украсьте зали має високий рівень віддачі та відрізняється високими коефіцієнтами виплат.

Тут на вас чекає ще ціква гра Precious Little Diamonds спробуйте її безкоштовно.