Схожі ігрові автомати:
dazzle-me
magic-portals
creature-from-the-black-lagoon-on
piggy-riches
space-wars
flowers
dead-or-alive
wish-master
koi-princess

Опис та огляд демо слота

  ✔️ Волатильність:   Середня
  🎰 Кількість барабанів:   5
  ✔️ Дикий символ:   Є
  💎 Максимальний множник:   9000
  🛠 Виробник:   Netent
  ☰ Кількість ліній:   10
  🔁 Фриспіни:   Є
  ❇ Скаттер символ:   Є
  💵 Ставка на лінію:   1/100

crime-sceneІгровий автомат Crime Scene є втіленням стилю, а також має високу функціональність. Він чудово підійде любителям детективного стилю гри. Користувачі зможуть насолодитися яскравою графікою, зрозумілими правилами та високими технічними характеристиками даного автомата. Слот «Місце Злочину» складається з п’яти барабанів, 15 виграшних ліній, а також 3 рядів символів.

Вартість однієї лінії коливається близько 0,01-10 доларів. Мінімальний виграшний коефіцієнт складає x750. Теоретична віддача грального автомата – 96,7%. Статистичний показник – 4,94 із 20. Користувач може бути впевнений у мінімальній виплаті, яка може сягати 22 500 монет. Максимальний виграш бонусної гри складає 61800 монет. Також у цьому слоті є «Дикий Символ», який виконує функцію джокера. Випадання цього символу значно збільшує шанси на перемогу.

Символи онлайн слота

Віртуальний ігровий автомат Місце Злочину відрізняється оригінальністю та простим сюжетом. Гра присвячена складній роботі поліції та криміналістичного відділу. Основні символи слота:

  • відбитки пальців;
  • сліди;
  • пістолет;
  • саквояж експерта;
  • спектральні окуляри.
  • Вайлд символ представлений поліцейським значком.

Графіка віртуального слота повністю виправдовує його назву. Обертання барабанів здійснюється у темному провулку, який схожий на місце злочину. Також користувачі можуть взяти участь у захоплюючій бонусній грі. Її суть у тому, щоб гравець, перебираючи папки, знайшов відбитки пальців злочинця. Вони заховані в одній із цих папок.  Ще на цьому сайті на вас чекає ігровий автомат Piggy Riches в який можна грати безкоштовно.