Схожі ігрові автомати:
crime-scene
flowers
dead-or-alive
piggy-riches
wish-master
space-wars
magic-portals
koi-princess
dazzle-me

  Волатильність:   Середня
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Ні
  Виробник:   Netent
  Кількість ліній:   20
  Фриспіни:   Ні
  Скаттер символ:   Ні

Опис

creature-from-the-black-lagoon-onІгровий автомат Creature from The Black Lagoon онлайн зазиває всіх любителів адреналіну. За основу взято сюжет однойменного фільму жахів-трилера, який свого часу користувався величезною популярністю. Врятуйте красуню Кей від чудовиська з зябрами і отримаєте гідну нагороду. Стартуйте, вам сподобається!

У будь-якому кіножанрі є свої шедеври, які можна сміливо зарахувати до класики. У жанрі жахів, трилерів один з найяскравіших проектів – фільм 1958 року про чудовисько з зябрами, яке ховається під дзеркальною поверхнею лагуни. Незважаючи на свій солідний вік фільм досі здатний заворожувати, інтригувати, захоплювати. Тому немає нічого дивного в тому, що компанія НетЕнт, що спеціалізується на створенні оригінальних симуляторів, не змогла обійти цю тему стороною.

Почніть в онлайн слот Creature from The Black Lagoon з перших же секунд ви поринете в атмосферу жаху і напруги, завдяки відмінній заставці. Крута графіка з елементами анімації, знайома мелодія, впізнавані картинки, цікавий бонусний раунд – незалежно від того, чи будете ви робити ставки отримаєте море задоволення і океан яскравих емоцій.

Огляд

Якщо ви не можете назвати себе досвідченим геймером, рекомендуємо вам почати з тестового режиму. Витратьте трохи часу на вивчення демонстраційної версії. Ваші старання обов’язково згодом окупляться – упевненістю в своїх силах, ефективністю створеної або вдосконаленої стратегії.

Проекти NetEnt приваблюють високоякісною графікою, цікавими сценаріями, але правила в більшості слотів не можна назвати класичними. Емулятор про чудовисько не став винятком. Запустіть гральний автомат істота з Чорної Лагуни безкоштовно. Демоверсія практично повна копія стандартної (за винятком характеру валюти), що відкриває перед вами неймовірні можливості.
Новачки можуть використовувати демонстрацію як чудовий навчальний інструмент.

Символи онлайн слота

Зображення розподіляються під двадцяти лініях. Символ Wild збільшує шанси на випадання фартової комбінації, замінюючи відсутні елементи. Радійте, якщо вийшло зібрати на поле три і більше зображення Free Spin в такому випадку симулятор подарує вам від 10 до 20 вільних обертань.

Символ ланцюг запускає бонусний раунд, в якому вам належить вступити в сутичку з чудовиськом ваша перемога ознаменується Десяткою додаткових прокрутити. Є маса причин запустити гральний апарат онлайн безкоштовно – це шикарна графіка, численні бонуси, незаїжджений сюжет. Хочемо показати вам ще одну цікаву гру – Hot Chance спробуйте пограти в неї.