Схожі ігрові автомати:
paydirt
aztecs-treasure-feature-guarantee
caesar_s-empire
aladdins-wishes
  Волатильність:   Середня
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Виробник:   RTG
  Кількість ліній:   50
  Фриспіни:   Є

Опис

naughty-or-niceУ Діда Мороза по-американськи є кілька помічників, а вірніше помічниць. Снігуронька відповідає за радість діток, а дві сексуальні помічниці відповідають за веселощі досвідчених геймерів. Про те, як геймер поводився весь рік, ви можете дізнатися за допомогою цих помічниць, а також за допомогою таблиць, де можна переглянути бонусні виплати гри Naughty Or Nice.

Перш ніж натиснути кнопку SPIN та привести в дію барабани в кількості 5 штук, потрібно встановити точну кількість активних ліній від 1 до 50, а також встановити ставку від 1 цента до 5 доларів. Характерно, що на одну лінію гравець може поставити одну монету. Як результат – ставки в грі, що описується, доходять до п’ятдесяти монет, або до 250 доларів.

Вся сума, яку ви вкладаєте в гру, окупається повністю, адже відео слот має безмежну кількість грошей у прогресивному джекпоті, а також має низку чітко встановлених бонусних платежів. Щоб новорічні свята пройшли весело та продуктивно, гравцеві надається можливість використання додаткових опцій, таких як: режим «Автозапуск» барабанів, приз-гра з безкоштовними обертаннями, символи, що виконують безліч функцій.

Символи онлайн слота

Варто зазначити, що запропонована гра вміщає в собі відразу два диких символи у вигляді двох помічниць Санта Клауса, які, до речі, виглядають дуже привабливо. Ці дві дівчини – блондинка та брюнетка – можуть замінити нестачу інших зображень, а також сприяють випаданню виграшних комбінацій, за яких сума виплат подвоюється.

Що стосується скаттер-символу, він представлений у вигляді логотипу гри Naughty Or Nice. Ці символи можуть випадати на будь-якій лінії та можуть підвищити ставку гравця у 200 разів. Тепер можна поговорити про те, що саме пропонують символи, які випадають гравцеві.

Символи із зображенням Санта Клауса принесуть вам від 5 до 10 тис. монет, символ злої мачухи збагатить вас на суму від 5 до 2500 монет, символи оленя – від 5 до 1 тис. монет, символи із зображенням різдвяних подарунків – від 15 до 500 монет . Приємним бонусом порадують вас ялинкові іграшки, на яких зображені карткові номінали, вони подарують геймеру від 5 до 250 бонусних монет.

Прогресивний джекпот

Прогресивний джекпот періодично поповнюється відсотком суми кожної ставки. Якщо ви хочете його отримати, на активній лінії має зібратися 5 однотипних диких символів гри Неслухняний чи добрий (5 брюнеток або 5 блондинок). Щоб стежити за станом джекпоту, достатньо подивитися у верхню частину ігрового екрану. Але слід запам’ятати, що якщо така комбінація випаде під час приз-гри, геймер автоматично втрачає шанс отримати джекпот.

Фриспіни

На екрані з’явилося 3 чи більше логотипів Naughty Or Nice? Вам випало десять безкоштовних обертів барабанів. Перш ніж розпочати призову гру, перегляньте, що знаходиться в шкарпетках під новорічною ялинкою. Справа в тому, що в одному з шкарпеток ви знайдете бонусний символ, який знадобиться в той час, як ви безкоштовно обертатимете барабани. Бонусний символ, який ви побачите на екрані, дарує вам ще одне безкоштовне обертання та робить ставку більшою за 20 разів.

Резюме

Варто відзначити, що описуваний ігровий автомат Naughty Or Nice відрізняється від інших п’ятибарабанних слотів від компанії RTG. Цікаво, що тут величезна кількість активних ліній, а також аж два дикі символи. Що ж до прогресивного джекпоту, він випаде далеко не випадковому порядку, а після випадання конкретної комбінації символів. Дуже привабливо виглядає призова гра на барабанах, яку прикрашають спеціальні можливості допоміжного бонусного символу, що може підвищити виграш гравця на даному автоматі. Спробуйте пограти ще в гру Aztecs Treasure Feature Guarantee на цьому сайті.