Схожі ігрові автомати:
photo-safari

Опис та огляд демо слота

  Волатильність:   Середня
  Кількість барабанів:   5
  Дикий символ:   Є
  Виробник:   Play’n GO
  Кількість ліній:   15
  Фриспіни:   Є
  Скаттер символ:   Є

chinese new yearНовий рік у Китаї – одне з найяскравіших та найгучніших свят. Компанія Play’n GO вирішила задіяти цю тематику та створила безкоштовний ігровий автомат Chinese New Year. На сайті кожен геймер може протестувати гру. Демо гра допомагає новачкам освоїти ази віртуальної азартної гри, а також нагромадити безцінний досвід у грі саме на цьому слоті.

Граючи в ігровий автомат Китайський Новий Рік на гроші можна заробити до 750 монет за одне обертання. Максимальна ставка слота – 100 монет, а одну лінію гравець може поставити від 0,01 до 1. На екрані безкоштовного слота розміщено:

  • 5 котушок із оригінальною символікою;
  • кнопки на вибір кредиту, ставки, ліній;
  • кнопка звичайного запуску спинів автостарт.

Китайський Новий Рік оснащений 15 лініями. Це дає відмінні можливості для гри з більшими ставками та, відповідно, великими виплатами.

Символи онлайн слота

Перша асоціація, яка виникає у гемблерів при згадці про безкоштовну гру в Китайський Новий Рік – символи китайського гороскопу.

На барабанах симулятора задіяні такі піктограми:

  • Собака, Кабан, Півень, Коза та Кінь – символи нижчої ланки. За комбінацію від 3 до 5 картинок із зображенням цих тварин гравець сайту ігрові-автомати-ешки.ком отримає від 5 до 150 монет;
  • Кролик, Бик. Змія та Щур принесуть виграш посуттєвіше – від 2 до 1000 монет, з урахуванням того, що комбінація вважатиметься призовою вже за наявності двох однакових картинок. Як бачите, навіть якщо грати безкоштовно в Chinese New Year, то напруження емоцій від цього не зменшується;
  • Тигр – дикий символ. Він сплачує гравцеві від 10 до 1000 ставок, а також допомагає зібрати вигідну комбінацію.

Грати в Chinese New Year без реєстрації вигідно ще й тому, що геймери мають додаткові спеціальні символи:

  • Скаттер – Мавпа;
  • Бонус – Дракон.

Ризик гра

Ще одна вигідна відмінність, особливо якщо грати на кошти – ризик-гра. Цей раунд стає доступним користувачеві після кожного вдалого ходу. Ризикнути та спробувати подвоїти ставку можна за допомогою кнопки Double Up.

Спробуйте пограти зараз в онлайн слот Totem Island на нашому сайті безкоштовно.